03.10.2023 21:03
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Єдина квитанція eps.org.ua та платежі ТОВ «ГК «Нафтогаз України»

Мешканці Тернополя та інших міст України були автоматично переведені до нового постачальника газу. Йдеться про споживачів «постачальника останньої надії», яким визначено газопостачальну компанію “Нафтогаз України”.

Споживачів приєднали до річного тарифного плану «Фіксований» з ціною 7,96 грн/куб. м (з ПДВ без вартості транспортування). Оплатити за спожитий природний газ ГК «Нафтогаз України» можна за допомогою єдиної квитанції eps.org.ua на базі «Приват Банку», в додатках А-Банку та MONO банку без комісії приймаються усі комунальні платежі, а також через партнера компанії IPAY через сервіси Apple Pay та Google Pay.

Як зазначає Михайло Шидлівський, платежі за природний газ, здійснені у відділеннях «Укрпошти» чи «Ощадбанку», не будуть одразу відображатися у електронному кабінеті, оскільки не укладені відповідні угоди між ПП «Укрспецінформ» та даними установами, ці платежі зможуть відображатися вже у наступному місяці після розрахункового, коли «Нафтогаз» отримає кошти та здійснить нові нарахування.
Тернопіль житлово-комунальний