19.06.2019 18:15
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У центральній частині міста бурульки ліквідовували працівники ПП “Східний масив”

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести до трагічних випадків, тому нагадуємо тернополянам про небезпеку та просимо бути уважними. Особливу небезпеку вони становлять у центральній частині міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.

Вчора у центрі Тернополя працювала автовишка ПП “Східний масив”, яка зачищала бурульки, щоб процес їх падіння був безпечним та контрольованим. Також використовується метод обгородження потенційно небезпечних ділянок.

Зокрема, працівники підприємства ліквідували бурульки на виступаючих конструкціях будинків на вулиці Коперника, 1 та Коперника, 3. Роботи у центральній частині міста продовжуються.

Застерігаємо: йдучи повз будинків у період танення снігу, необхідно обходити ділянки, де звисають бурульки, бути особливо уважним. Проходячи ці місця, спершу необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів та бурульок.

Тернопіль житлово-комунальний

'