15.08.2022 21:50
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі триває перевірка стану захисних споруд у житловому фонді міста

В усіх мікрорайонах нашого міста триває підготовка та влаштування нових укриттів з метою організації захисту населення в умовах воєнного стану. Управителі житлових багатоквартирних будинків отримали відповідне доручення організувати та привести захисні споруди житлового фонду у готовність для використання.

Цими днями міський голова Тернополя Сергій Надал перевірив стан готовності укриттів, що розташовані у мікрорайоні «Північний».

«Продовжується робота з облаштування нових укриттів та сховищ у нашому місті, зокрема, велику увагу приділено житловому фонду. Багато залежить від того, наскільки чітко працюють керівники ОСББ та ЖЕКів й наскільки самі мешканці усвідомлюють, що це укриття їм необхідне, – зазначає Сергій Надал. – Ті укриття, які сьогодні оглянули – готові приймати людей. Тут потрібно віддати належне як керівникам ОСББ, так й самим мешканцям будинків. Приміщення підготовані належним чином, мають відповідні маркування та набір необхідних речей для перебування під час повітряної тривоги».

Міський голова додає, інспектування стану захисних споруд житлового фонду міста триває.

До слова, у кожному будинку повинна бути відповідальна людина, яка під час оповіщення сигналу «Повітряна тривога» зможе відкрити підвал. Це важливо, щоб будь-хто із громадян, хто перебуватиме близько до укриття, також мав змогу перейти у безпечне місце.

Нагадаємо, на сайті Тернопільської міської ради розміщено інтерактивну карту захисних споруд (в рубриці Е-сервіси), на якій можна переглянути місця укриттів, що розміщені найближче до місця перебування чи проживання.