11.08.2022 03:22
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі триває капітальний ремонт прибудинкової території на просп. Степана Бандери, 84

З настанням сприятливих погодних умов у Тернополі розпочалися ремонтні роботи на дорогах, прибудинкових територіях, міжквартальних проїздах та об’єктах благоустрою, відповідно до затверджених титульних списків на 2021-2022 роки. Цими днями ремонт двору проводиться на просп. Степана Бандери, 84.

«На цій прибудинковій території підрядна організація уже виконала роботи з демонтажу дорожнього покриття, а зараз – влаштовують верхній шар щебеневої основи проїзду та розширюють місця для паркування транспортних засобів, – повідомляє міський голова Сергій Надал. – Далі розпочнуться ремонтні роботи в дворі на просп. Степана Бандери, 86. І лише після завершення ремонту території, прилеглої до будинку №86, буде повністю влаштовано дорожнє покриття на просп. Степана Бандери, 84. Також, на цих прибудинкових територіях буде влаштовано нове сучасне вуличне освітлення».

Додамо, у минулому році в дворі на просп. Степана Бандери, 84 працівники підрядної організації уже провели частину ремонтних робіт а саме – влаштували нове тротуарне покриття з пониженими бордюрами і тактильною плиткою.