20.04.2019 23:37
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі стартує опалювальний сезон

Впродовж сьогоднішнього дня у Тернополі розпочали здійснювати роботи із технологічного запуску котелень.

Просимо тернополян з розумінням поставитися до технічних проблем, якими завжди супроводжуються початкові етапи опалювального сезону. Закликаємо вас відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб. Часто через небажання віддчинити двері чи відсутність господарів затримка подачі опалення стосується всієї багатоповерхівки. При вникненні проблем, пов’язаних із опаленням, жителі багатоповерхівок можуть звертатися у робочий час до своїх обслуговуючих підприємств. У позаробочий час та у вихідні тернополяни можуть звертатися до аварійно-диспетчерських служб.

Жителі багатоповерхівок, де створені ОСББ, з приводу проблем щодо подачі тепла у їхні оселі, всі питання  можуть озвучувати голові об’єднання. Якщо ж холодно у школі, дитсадку чи медичній установі, свої претензії потрібно адресувати безпосередньо до адміністрації закладу, адже у кожному з закладів температура повітря регулюється автономно.

Нагадаємо,  що на технічні роботи фахівцям необхідно не менше 72 годин, тобто три доби, відповідно, тепло у тернопільські багатоповерхівки прийде не одночасно. Також під час запуску систем трапляються локальні проблеми, пов’язані із заповітренням труб та аварії на теплотрасах, що також може стати причиною затримки подачі тепла до осель.

Тернопіль житлово-комунальний

'