20.01.2022 16:21
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі розглядаються варіанти синхронізації міської Програми 70/30 з фінансовими можливостями Фонду Енергоефективності

У 2019 році в Україні починає роботу Фонд енергоефективності, який надає грант близько 50% від вартості термомодернізації та відшкодовує 80% витрат на проведення енергоаудиту та виготовлення проектно-кошторисної документації. Як зазначає завідувач сектору з питань енергозабезпечення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР – Павло Савечко, отримати дану фінансову допомогу можуть виключно ОСББ.
– На сьогоднішній день, розглядаються варіанти синхронізації міської Програми 70/30 з фінансовими можливостями даного Фонду, що дасть можливість зробити комплексну термомодернізацію для більшої кількості ОСББ у м. Тернополі.
Паралельно із цим, в рамках Програми розвитку ООН в Україні створено офіс в Тернопільскій області, який працюватиме у напрямку підтримки створення ОСББ та буде надавати технічну допомогу шляхом впровадження Проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень” (Houses). Регіональним координатором даного Проекту в Тернопільскій області є Ігор СТЕФАНІВ ihor.stefaniv@undp.org (050) 416 36 04, – зазначає Павло Савечко.
Щодо додаткових консультацій мешканці також можуть звертаитсь у сектор з питань енергозабезпечнння (вул. Коперника, 1каб. 209. тел. 52-58-33).