22.10.2021 10:52
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі реалізують проект за програмою Демо-Україна

demoЯк ми вже повідомляли, у рамках проекту, буде встановлено індивідуальні теплові пункти у всіх  житлових будинках та громадських спорудах, які підключені до газової котельні по вул. Купчинського, 14.

Нещодавно було оголошено закупівлі  за програмою Демо-Україна у рамках співпраці підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» з фінансовою корпорацією НЕФКО та фондом технічної допомоги SIDA.

У документі, оригінал якого прикріплений до публікації, йдеться про те, що покупець має намір придбати , встановити і ввести в експлуатацію нове обладнання, а саме індивідуальні теплові пункти (ІТП ) у кількості 25 штук за грантові кошти. Договір включає в себе поставку обладнання та матеріалів, монтаж, введення в експлуатацію обладнання та навчання, а також підтримку покупців в рамках підготовки проектної документації .

У відповідності до документу, проект буде реалізовуватися впродовж червня – жовтня 2016 року з перспективою введення в експлуатацію нового обладнання уже з початком  наступного опалювального сезону.

Управління житлово-комунального господартсва, благоустрою та екології ТМР