25.06.2021 07:48
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі проведуть конкурс з призначення управителів багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ, або не прийнято рішення про форму управління

На черговому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м.Тернополі. Дане рішення затверджує нові умови співпраці між мешканцями будинків та управляючими компаніями, враховуючи новий Закон України № 1060-IX.

Відповідно до чинного законодавства, з метою забезпечення належного утримання багатоквартирних будинків, в яких не створено ОСББ, чи співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести конкурс на призначення управителів таких будинків.

Тож, згідно із рішенням виконавчого комітету, управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології доручено виступити організатором конкурсу у м. Тернополі, створити конкурсну комісію та затвердити її Положення.

Згодом конкурсна комісія розробить план роботи з підготовки проведення конкурсу, сформує об’єкти конкурсу з призначення управителів, розробить конкурсну документацію та оголосить про початок конкурсу.