26.09.2022 11:41
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі опалювальний сезон розпочався вчасно та без аварій

Сьогодні, 22 жовтня о 06.00 год розпочався опалювальний сезон для населення та інших категорій споживачів, а також для лікувальних закладів, шкіл і дошкільних закладів м. Тернополя. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

За останніми даними Українського Гідрометцентру, найближчими днями у місті спостерігатиметься пониження середньодобової температури зовнішнього повітря. Місто зробило усе можливе, щоб підготуватися до початку опалювального сезону. Наразі запуск котелень, що подають тепло населенню, проходить у штатному режимі без аварійних ситуацій. Впродовж шести годин до опалення будуть підключені будинки у всіх мікрорайонах Тернополя.

Закликаємо мешканців міста відчиняти двері помешкань аварійним службам для проведення необхідних ремонтних робіт, які можуть виникнути при запуску системи теплопостачання, зокрема, заповітренні труб у будинках. Відтак, часто через небажання віддчинити двері чи відсутність господарів, затримка увімкнення опалення відбудеться у всій багатоповерхівці.

Також, зважаючи на ситуацію з тарифами, закликаємо містян якомога швидше оформити субсидії.