15.11.2018 14:44
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У Тернополі оголошено зелений рівень системи оповіщення

У Тернополі впродовж сьогоднішнього дня оголошено зелений рівень оповіщення. Він не передбачає мигаючий режим світлофорів, але водіям слід бути максимально уважними на дорогах. Прохання до тернополян утриматися від поїздок власним авто, не заважати роботі снігоприбиральної техніки та нагадуємо про заборону залишати свій автотранспорт обабіч проїзних ділянок на головних дорогах міста.

Нагадуємо, що управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР підпрядковуються такі підприємства: ПП “Східний масив”,  ПП “Люкс”,  ПП “Благоустрій”,  ПП “Вікторія – М”, ПП “Дружба-сервіс-житло-1″,  ПП “Наш дім” ,  ПП “Сонячне”,  ПП “ТернопільКомСервіс”,  ПМП “СОВР”,  ТОВ “КомЕнергоТернопіль”,  Господарське ТОВ “Мрія”,  ЖЕК-13 житлово-будівельних кооперативів.  Вони відповідальні за проведення робіт з очищення снігу на прибудинковихтериторіях, які обслуговують вказані підприємства.

Щодо очищення від снігу магістральних доріг  і вулиць із рухом громадського транспорту, то його здійснює два підпримства: підприємство “Міськшляхрембуд” обслуговує  «Дружбу», Кутківці, Пронятин і мікрорайон «Березовиця». Прибирання Центру, «Нового світу» та «Сонячного», «Східного» здійснює товариство з обмеженою відповідальністю «Авакс Проф». Саме з цими  двома компаніями міською радою  були укладені договори на прибирання міста.

Прибирання прибудинкових територій та міжубдинкових проїздів здійснюють обслуговуючі підприємства та ОСББ (в залежності від того, хто обслуговує будинок). Окремо угоди на зимове прибирання укладають і дирекції шкіл та дошкільних навчальних закладів, медичні заклади, суб’єкти господарювання тощо. Нагадуємо, що у Тернополі діє декілька приватних та відомчих “ЖЕКів”, які не підпорядковуються управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР. Вони не уклали угод на прибирання снігу і не виконують робіт, втім мешканці продовжують телефонувати до управління та міської ради із скаргами щодо якості прибирання. Приміром, декілька дзвінків було  від жителів вулиці Білогірської, яка обслуговується приватним підприємством забудівника. Тут, зазначають люди, тривалий час ніхто не здійснював прибирання. У таких випадках рекомндуємо розривати угоди на осблуговування із недобросовісними виконавцями робіт та обирати іншу компанію. Також мешканці можуть звертатися до муніципальної поліції для фіксації порушення та притягнення до відповідальності недобросовісного надавача послуг.

Тернопіль житлово-комунальний

'