02.06.2023 11:19
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У скверах Тернополя встановли таблички з проханням прибирати за домашніми улюбленцями

На замовлення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР, підрядною організацією було виготовлено інформаційні таблички, які минулого тижня розмістили у центральній частині міста (сквері на Чорновола, на бульварі Шевченка, в  сквері Кобзаря, на вулиці Сагайдачного тощо),  а також у інших частинах  Тернополя,  зокрема на бульварах Данила Галицького, Петлюри, Куліша, сквері Миру.

Вигул собак тут не заборонений, втім господарів закликають не нехтувати прибиранням після домашнього улюбленця, щоб зберігати місто чистим та охайним. Нагадуємо,  що відповідно до рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м. Тернополя» власниками домашніх тварин забороняється вигулювати тварин без повідка та намордника, без наявності одноразового пакета та інвентаря для збору екскрементів тварин. Державними будівельними нормами України Б.2.2-5:2011 встановлено, що місцем для вигулу тварин також може бути відведена територія житлової забудови, на рекреаційних територіях спільного користування (крім територій пляжів та місць масового відпочинку), у смузі відведення залізничних колій, швидкісних автомагістралей, на пустирях, у лісах, лісопосадках, на територіях, що мало відвідуються, на території санітарно-захисної зони навколо АЗС, а також за межами першого і другого поясу зон санітарної охорони джерел водопостачання. Також необхідно дотримуватись відстані не менше ніж сорока метрів від житлових будинків, дитячих і спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери.

Також тернополян закликають не руйнувати скейтами та самокатами конструкції сходів та підпірні стінки,  а також постаменти пам’ятників. Часто їх для виконання трюків використовують велосипедисти, чим руйнують конструкції.

Тернополяни не мають звички прибирати за своїми домашніми улюбленцями

Тернопіль житлово-комунальний