16.10.2019 04:48
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У п’ятницю, 12 квітня, до загальноміської толоки долучаться працівники міської ради

У п’ятницю, 12 квітня, до загальноміської толоки долучаться працівники підрозділів  міської ради. Фахівці управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР прибиратимуть ділянки на вулицях Виниченка та Будного.

Взяти участь у виконанні робіт із впорядкування прибудинкових, прилеглих та закріплених територій, зелених зон, ремонту і висадження зелених насаджень можуть усі тернополяни, організації, які обслуговують житловий фонд міста, комунальні підприємства та суб’єкти господарювання.

Зокрема в рамках толоки заплановано здійснити прибирання  зелених зон між          вул. Слівенською та вул. Малишка, між вул. Винниченка та Будного, між вул. Текстильною та вул. Фабричною, між вул. Текстильною і Морозенка, вулиці Микулинецька, Текстильна, Юності, Стуса, Бродівська, Транспортна, Тарнавського, Поліська, Протасевича, Лесі Українки, М.Кривоноса, Коновальця, Вербицького, Л. Курбаса, В. Великого, 15 Квітня, Морозенка, проспекти Злуки та С.Бандери, бульвар Петлюри, П. Куліша, Д.Галицького, РЛП “Загребелля” та парків міста тощо.

Тернопіль житлово-комунальний