25.10.2021 23:30
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У листопаді компанія «Газпостач» пропонує одну з найнижчих в Україні ціну на газ

Традиційно з початком опалювального сезону природний газ для споживачів стає дорожчим. У компанії «Газпостач» роблять усе можливе, щоб втримати якомога нижчу вартість для своїх споживачів. Нагадаємо, що впродовж вересня та жовтня у Тернополі ціна також була нижчою, ніж у інших містах, і становила 5 гривень 38 копійок за кубічний метр. Ціна на природний газ для побутових споживачів  у листопаді 2020 року складе 7,920 грн., з ПДВ за один метр кубічний (ціна природного газу зазначається без урахування тарифу на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «Тернопільміськгаз» , який буде оплачуватись окремою квитанцією)

«Зміни цін нa гaз в листопaді обумовлені, в першу чергу, сезонним фaктором тa збільшенням оптової ціни нa блaкитне пaливо», — нaголосили в пресслужбі компaнії «Нафтогаз».

Відповідно до інфографіки, наданої сайтом «ГазПравда», більшість підприємств в Україні пропонує у листопаді ціну на газ у розмірі 8-9 гривень за метр кубічний.

Закликаємо наших споживачів не накопичувати борги, з якими буде складно розрахуватись і які ставитимуть під загрозу стабільність газопостачання!

Наявність заборгованості є також підставою для відхилення призначення субсидії та пільг на наступний опалювальний сезон. Розмір боргу можна дізнатись в особистому кабінеті  Gasolina, або за номерами контакт-центру з розрахунків за використаний газ – 096-104-2-104 ; 51-95-95; 050-104-2-104.

Компанія “Газпостач”