15.07.2019 21:53
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

У будинку на бульварі Куліша, 4 заварюють клапани сміттєпроводів

Працівники ПП “Люкс” заварюють сміттєпроводи у багатоповерхівках, які обслуговує підприємство. Такі роботи проводять після попереднього інформування мешканців. Як ми вже зазначали, у Тернополі здійснюють кроки до впровадження роздільного сортування твердих побутових відходів, адже у будинках, де продовжують діяти сміттєпроводи, мешканці не можуть сортувати сміття, оскільки сміттєпровід не передбачає такої можливості.

Як зазначають у підприємстві, люди з розумінням ставляться до цього рішення. Зокрема вчора роботи ізізаварювання сміттєпроводів працівники підприємства проводили у будинку на бульварі Куліша, 4. Натомість у дворах будуть облаштовані контейнерні майданчики, куди мешканці зможуть виносити свої відходи. Проведення таких робіт сприятиме чистоті в житлових будинках та покращенню екологічної ситуації.

Як ми вже інформували, в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР відбулася нарада, де фахівці обговорювали пріоритетні кроки у переході Тернополя на роздільне сортування відходів. Обслуговуючі підприємства свою частину зобов’язань, а саме заварювання сміттєпроводів та облаштування контейнерних майданчиків, почали здійснювати значно раніше – роботи тривають впродовж останніх років. Переваг винесення побутових відходів за межі багатоповерхівок – чимало.

Тернопіль житлово-комунальний

'