28.11.2021 14:02
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Уряд затвердив Національний план управління відходами до 2030 року

20 лютого відбулося засідання Уряду, на якому Кабінет Міністрів України затвердив Національний план управління відходами до 2030 року. Документ визначає головні напрямки державного регулювання в сфері поводження з відходами, які базуються на європейських підходах з питань управління відходами та стандартах ЄС. Позицію Асоціації міст України на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Під час розгляду проекту розпорядження на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності АМУ наполягла на необхідності доопрацювання документу. В результаті розробником проекту – Мінприроди було проведено узгоджувальну нараду під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України Віктора Вакараша за участі аналітика Асоціації міст України Олега Гарника, який акцентував на необхідності врахування інтересів та можливостей органів місцевого самоврядування під час реалізації Національного плану.
Реалізація затвердженого Національного плану управління відходами до 2030 року передбачає насамперед розробку цілої низки законів та підзаконних нормативно-правових актів у сфері поводження з відходами.