25.06.2021 06:58
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Увага: погіршення погодних умов!

Нагадуємо усім, що у неділю 07.02.21 по Тернополю та МТГ оголошено “Червоний рівень” системи оповіщення. Синоптики прогнозують різке пониження температури та випадення потужних снігових опадів, пориви вітру та ожеледицю.

Закликаємо усіх причетних бути готовими до погіршення погодних умов, уся техніка та особовий склад має бути готовим до боротьби зі сніговими заметами. Також суміш для посипання має мати підвищену кількість солі а також має бути вільний доступ до неї.

Нагадуємо мешканцям про заборону паркування машин у дворах для забезпечення ефективної роботи техніки. Планується здійснення превентивного посипання тротуарів, пішохідних доріжок та дорожнього покриття прибудинкових територій, тож просимо подбати заздалегідь про розміщення приватного транспорту у відведених місцях, а не на тротуарах та проїзних частинах дворів та вулиць.

Це дрзволить мінімізувати виникнення заторів на автошляхах та забезпечити рух снігоприбиральної техніки.

❗️Просимо водіїв великогабаритного транспорту заздалегідь врахувати цю інформацію та формувати свої маршрути в об’їзд Тернополя.

Звертаємося до водіїв із проханням не користуватися особистим авто під час снігопаду та, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту, а також не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях.

Муніципальна інспекція найближчими днями ретельно перевірятиме дотримання діючих вимог як надавачами послуг, так суб’єктами господарювання та пересічними тернополянами.