02.10.2023 21:28
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Триває будівництво дощового колектора на вул. Галицькій у Тернополі

У Тернополі продовжується будівництво дощового колектора, який покращить відведення дощових і талих вод з території житлових районів «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Північний».

Минулого тижня працівники підрядної організації відновили асфальтобетонне покриття проїзду на вул. Галицькій-провулку Галицькому (в місцях виконання робіт) в межах робіт з ліквідації підтоплення КНС №7 на вул. Галицькій і транспортній розв’язці вулиць Збаразька – Галицька – Вояків дивізії «Галичина» – Бродівська.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, реконструкція інженерних мереж та будівництво дощового колектора на вул. Галицькій дозволить запобігти виникненню аварійно-небезпечних ситуацій, не допустити припинення подачі води населенню та водовідведення побутових стічних вод.

Упродовж 2020-2023 рр. в рамках будівництва нового колектора на ділянці від вул. Галицької до вул. Енергетичної проведено такий комплекс робіт:

  • будівництво дощового колектора зі спорудами на ньому з підключенням у наявний дощовий колектор на вул. Соломії Крушельницької;
  • перекладання аварійної ділянки водопроводу;
  • перекладання ділянки колектора побутової каналізації;
  • перекладання напірних колекторів від КНС №7 до вул. Євгена Коновальця;
  • перекладання теплотраси, газопроводу, мереж електропостачання, зв’язку, зовнішнього освітлення;
  • відновлювальні роботи на трасі вулиць і тротуарів.

Міський голова додає, роботи на цьому об’єкті продовжуються, зокрема, наразі завершується проєктування ділянки дощового колектора на ділянці від вул. Енергетичної до вул. Євгена Коновальця.