20.01.2022 21:28
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернопіль здобув перемогу у номінації «Найкраще енергоефективне місто»

Нещодавно у Києві відбувся Міжнародний форум Kyiv Smart City Forum 2020, в рамках якого було оголошено міста-переможці Smart City Awards 2020. В рамках цього конкурсу Тернопіль здобув перемогу у номінації «Найкраще енергоефективне місто».

Сьогодні, 15 жовтня,  у Тернополі із візитом прибув експерт з інновацій ГО «Smart City Hub» Юрій Назаров, який вручив нагороду особисто міському голові Сергію Надалу.

Як зазначив Юрій Назаров, Міжнародний Kyiv Smart City Forum 2020 відбувся вп’яте. В ньому взяли участь різні міста з багатьма проєктами. Впродовж трьох місяців проєкти вивчало та аналізувало міжнародне журі, у склад якого входили представники Сінгапуру, Німеччини, США.

«Вітаю всіх тернополян з отриманням цієї нагороди на найбільшому форумі в Східній Європі – Kyiv Smart City Forum. Ця відзнака – ще один доказ того, що місто працює у правильному напрямку щодо енергозбереження вже не один рік, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Реконструкція котелень та заміна обладнання дає нам можливість уже 11 місяць поспіль робити для тернополян перерахунок за послуги централізованого теплопостачання ».

Нагадаємо,  на Міжнародному форумі Kyiv Smart City Forum Тернопіль у 2018 р. отримав відзнаку «Найкраща транспортна модель міста», а у 2019 р. –  у номінації «Відкрите інноваційне місто».