02.12.2022 16:17
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Тернополяни можуть здійснювати розрахунок за  комунальні послуги з допомогою Google Pay або Apple Pay

ПУ сервісі www.eps.org.ua для тернополян з’явилася додаткова можливість для здійснення оплати комунальних платежів. Відтепер оплатити за комунальні послуги можна за допомогою Google Pay (телефон на базі Android) або Apple Pay (для власників айфонів).

Користувачу не потрібно вводити реквізити своєї банківської картки, відтак такий спосіб оплати є найбезпечнішим. Адже підтвердження виконання платіжних операцій користувач здійснює через додаток.

Як розповідає директор ПП «Укрспецінформ» Михайло Шидлівський, дану можливість було додано на сайт з метою уникнення застосування шахрайських схем.

– Часто люди шукаючи сайти здійснення для оплати (приміром, таких популярних банків як «Приват Банк» чи «Монобанк»), потрапляють на фішингові сайти, де, вводячи дані своїх карток, фактично добровільно передають їх шахраям. Такі випадки щодня частішають. Тому у електронному кабінеті www.eps.org.ua додалися кнопки для тих, у кого картка прив’язана до функціоналу Google Pay або Apple Pay.

У разі відсутності доступу до електронного кабінету користувач може зайти на сторінку партнера даного проекту компанію «Універсальні платіжні рішення» IPAY.UA

На даній сторінці перейти на закладку «Комунальні послуги» – вибрати «Тернопільська область» – «Оплата комунальних послуг в Тернополі (Тернопільський РЦ)» – «За адресою». Ввівши свою адресу отримує заборгованість по надавачах послуг з можливістю коректування суми платежів та проводить оплату через Google pay або Apple pay та з допомогою телефону підтверджує проведення платежу. Оплата проводиться будь якою карткою будь якого банку за умови її реєстрації у сервісах Google pay або Apple pay.

Хоча послуга стала доступною нещодавно, нею вже активно користуються жителі Тернополя та Тернопільської області – впродовж першого дня оплату здійснило вже пів тисячі краян.