28.09.2022 22:28
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Температура повітря знижується, можлива ожеледиця

Температура повітря впродовж сьогоднішнього дня поступово знижується. Синоптики прогнозують, що у понеділок температура повітря опуститься до 4-8 градусів морозу, а надалі – ще нижче. У зв’язку із різким зниженням температури зовнішнього повітря управління житлово-комунального господартсва, благоустрою та еколгії ТМР нагадує пішоходам та водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху та закликає бути більш обережними при пересуванні вулицею. Погода сприяє утворенню так званої “кірки”,  яка особливо небезпечною є на тротуарах. Робота з прибирання міста триває, зокрема проводяться привентивні заходи на проїжджих частинах. Впродовж вечора та ночі спецтехніка продовжить свою роботу. Просимо тернополян з розумінням поставитися до того, що не усі тротуари в Тернополі можливо прибирати механізовано. Відтак, оскільки здійснюватиметься ручне прибирання та посипання, зранку можливі певні незручності.

Також рекомендуємо водіям транспортних засобів утриматись без необхідності від поїздок по місту, для тих, хто ще цього не зробив – замінити шини на зимові та суворо дотримуватись “Правил дорожнього руху”. Мешканців житлових будинків для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій просимо утриматися від паркування транспортних засобів в дворах. Пішоходів просимо  звернути увагу на наявність протектора у взутті і перейти на так звану «зимову ходу».

В Україні 4 лютого очікуються сильні пориви вітру, снігопади, ожеледиця на дорогах. Про це повідомляє прес-центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій з посиланням на Український гідрометцентр.

Тернопіль житлово-комунальний