28.09.2022 23:00
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Температура повітря знижується, можлива ожеледиця

Починаючи з сьогоднішнього дня, температура повітря поступово знижується. Синоптики прогнозують, що найближчими днями вона залишатиметься із позначкою плюс, втім вже у найближчі вихідні уночі можливе зниження температури до -3 градусів. Зважаючи на регулярні дощові опади, які спостерігатимуться найближчими днями, та перепади температури, можливе виникнення ожеледиці.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР нагадує пішоходам та водіям про необхідність дотримання правил дорожнього руху та закликає бути більш обережними при пересуванні вулицею. Погода сприяє утворенню так званої “кірки”,  яка особливо небезпечною є на тротуарах.

Від найближчих вихідних комунальники спільно із фахівцями відділу технагляду приступають до чергувань і у вихідні, і  у нічну частину доби, щоб оперативно реагувати на погодні прояви та оперативно приймати рішення щодо виконання привентивних заходів на проїжджих частинах доріг міста.  Готова до роботи у зимовий період і спецтехніка підрядних організацій, а також обслуговуючих підприємств.

Рекомендуємо водіям транспортних засобів утриматись без необхідності від поїздок по місту, для тих, хто ще цього не зробив – замінити шини на зимові та суворо дотримуватись “Правил дорожнього руху”. Мешканців житлових будинків для забезпечення належного механізованого утримання прибудинкових територій просимо утриматися від паркування транспортних засобів в дворах. Пішоходів просимо  звернути увагу на наявність протектора у взутті і перейти на так звану «зимову ходу».

Тернопіль житлово-комунальний