22.05.2022 01:15
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Сьогодні засяють вогні ялинки на бульварі Данила Галицького

Традиційно кожного року ПП «Східний масив» купує зелену красуню за власний кошт, щоб порадувати жителів мікрорайону та гостей міста. Запалюють її зазвичай синхронно із головною ялинкою у центрі Тернополя в день Святого Миколая. На бульварі Данила Галицького дерево встановили цього тижня, впродовж вчорашнього дня облаштували ілюмінацію, а вже сьогодні вона засяє, щоб впродовж Новорічно-Різдвяних свят радувати тернополян.

Електрик ПП «Східний масив» пан Зеновій розповідає, що працює в підприємстві понад  тридцять років. Відтак щороку його обов’язком є облаштування ілюмінації на новорічній ялинці, яка прикрашає бульвар. Впродовж всіх тридцяти років, відзначає пан Зеновій, ялинка була різною, адже електроніка постійно змінювалася. Колись ялинку прикрашали звичайними лампочками, пофарбованими спеціальним барвником – «цапонлаком», вже через кілька років мигаючі гірлянди здавалися вершиною технічного прогресу, а зараз нікого не здивуєш різноманітними високоякісними елементами ілюмінації.

  • Ялинку щороку ставлять саме у цьому місці на бульварі Данила Галицького, – розповідає електрик ПП «Східний масив». – Минулого року ілюмінація була зеленого кольору, цього року використовуємо блакитну. Особливо посприяла погода, тому зробили все дуже швидко. В попередні роки фактично завжди у час встановлення ялинки йшов сніг, дощ чи був сильний вітер, а на холоді дуже складно працювати із електронікою. Я дуже люблю свою роботу, але саме цей період, коли долучаюся до створення святкової атмосфери – він особливий і суттєво відрізняється від щоденної звичної роботи у житлових будинках. Величезним задоволенням для мене є щасливі оченята маленьких тернополян, які приходять до ялинки і радіють святковому миготінню. Але звертаюся до усіх з проханням: не торкайтеся до елементів ілюмінації, не намагйтеся її відірвати, зламати. Таке буває щороку, тому не раз мені доводилося на сам Новий рік чи у інші свята виходити на роботу, щоб відремонтувати пошкоджену ілюмінацію. Адже не може залишитися бульвар без святкової ялинки через зловмисників.

Тернополянам досвідчений електрик радить не заощаджувати на домашніх гірляндах, не купувати найдешевші та сумнівні, адже такі не лише швидко виходять з ладу, але й можуть спричинити пожежу.  Лише якісні гірлянди створять новорічний настрій в домі. Однак всіх – і тих, хто вже прикрасив свою оселю, і тих, хто цього не зробив, запрошує вже сьогодні ввечері насолодитися святковим виглядом новорічної красуні «Східного».

Тернопіль житлово-комунальний