04.07.2022 05:03
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Сьогодні запрацювали автоматичні обмежувачі на під’їздах до Театрального майдану

Сьогодні працівники КП “Тернопільміськсвітло” підключили до мережі електропостачання  обмежувачі на під’їзді до Театрального майдану. Зокрема, обидва обмежувачі біля драмтеатру працюють, а в районі вулиці Сагайдачного наразі працює лише один. Інший був пошкоджений невідомими транспортним засобом ймовірно сьогодні вдосвіта.

Масштаб пошкодження свідчить про те, що пошкоджений боллард не легківкою, а, швидше за все, вантажним авто. Побачили пошкодження працівники, які здійснювали роботи із підключення обмежувачів до електроенергії. Пошкодження досить значні, від сильного удару боллард нахилився приблизно на три сантиметри, тобто не зможе функціонувати як передбачалося. Наразі вивчаються записи з камер відеоспостереження, щоб встановити транспортний засіб причетний до руйнування, також просимо відгукнутися очевидців цього випадку. Крім того управлінням житлово-комунального господарства, благуострою та екології ТМР надіслане звернення до поліції щодо руйнування обмежувача.

Довідка: болларди – це автоматичні висувні пристрої для обмеження в’їзду.

Як розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський, наразі встановлено чотири такі обмежувачі. Два з них встановили на бульварі Тараса Шевченка в районі вулиці Сагайдачного, ще два облаштували при в’їзді на Театральний майдан поблизу Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру
імені Т. Г. Шевченка.

– Рішення щодо встановлення автоматичних обмежжувачів зумовлене тим, що виникає часта потреба у демонтажі існуючих обмежувачів – півкуль (приміром, для заїзду технологічно транспорту). Також відомі факти, коли водії приватного транспорту самовільно демонтували обмежувачі- півкулі та виїжджали на Театральний майдан. Із автоматичними обмежувачами такого зробити не вдасться. Управляти ними можна з допомогою пульта, а їх матимуть лише ті, хто має дозвіл на вїзд на площу – приміром, пожежники, представники комнальних служб, швидкої допомоги тощо, – пояснює Андрій Дроздовський.

Тернопіль житлово-комунальний