09.06.2023 22:02
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Стихійні звалища на проспекті Степана Бандери та вулиці Микулинецькій ліквідовані

Як ми вже повідомляли, поблизу будинків за адресою проспект Степана Бандери, 27 та Микулинецька, 113 вкотре недобросовісні тернополяни утворили стихійні звалища. Зокрема, на проспекті Степана Бандери накопичують відходи не жителі багатоповерхівки, а сусіди із приватних будинковолодінь на вулицях Сірка і Вітовського. Так само і на Микулинецькій, 113 – сюди несуть відходи жителі приватного сектору із вулиць Козацької та Гагаріна. Хоча за вивезення побутових відходів оплачують лише мешканці вказаних багатоповерхівок, недобросовісні господарі несуть під дім залишки від городини, обрізані гілки та інші відходи. Попри усі заклики, вони не поспішають укладати угоди на вивезення побутових відходів та облаштовувати свої домогосподарства контейнерами.

У рамках толоки дані звалища були ліквідовані зусиллями ФОП “Мазур Микола Михайлович”. Для цього були залучені бюджетні кошти, які можна було б використати на інші потреби міста.

Закликаємо тернополян реагувати на подібні дії з боку недобросовісних містян, які здійснюють викидання побутових відходів у невідведених для цього місцях та викликати (у разі фіксації особи порушника) представників патрульної чи муніципальної поліції.  Просимо тернополян бути совісними і не викидати свої відходи у невідведених місцях, а  жителів приватного сектора, які ще не уклали угод на вивезення ТПВ – зробити це, щоб уникнути відповідальності.

Тернопіль житлово-комунальний