28.09.2022 23:16
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Ремонтні роботи на вулиці Богдана Хмельницького у Тернополі продовжуються

У Тернополі працівники підрядної організації «Техно-Буд-Центр» продовжують виконання поточного ремонту дорожнього покриття на вулиці Богдана Хмельницького, на ділянці від вул. В. Чорновола і до вул. С. Крушельницької. Роботи тут розпочали 6 травня.

«Станом на 11 травня на ділянці виконання робіт повністю демонтовано старе асфальтобетонне покриття, проведено облаштування зупинки громадського транспорту. На жаль, на цій ділянці виникли незаплановані роботи, пов’язані з прокладанням додаткових електромереж та усунення проблем на газопровідних трубах. Окрім того, одночасно з ремонтними роботами вирішено підсилити відведення води з території залізничного вокзалу та, зокрема, з вул. Б. Хмельницького, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Працівники підрядної організації активно працюють, тож плануємо завершити ремонт вулиці швидше, аніж у встановлений термін – 1 червня».

Додамо, до кінця тижня на цій ділянці заплановано влаштувати нижній шар асфальтобетонного покриття та зробити підняття рівня 47-ми колодязів каналізації.

До слова, сьогодні, 11 травня, асфальтування доріг у Тернополі виконується й на інших вулицях, серед яких: вул. Дівоча, вул. Монастирського та вул. Лесі Українки.