06.07.2022 04:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Продовжується ремонт на вулиці Руській вздовж дамби Тернопільського ставу

damba (7)У рамках ремонту мосту на вулиці Руська працівники приступили до бетонування монолітних перехідних плит. Через це довелоcz частково обмежити рух транспорту на ділянці дороги, де триває робота. Обмеження проїзду по дамбі не стосується громадського транспорту, який курсує у звичному режимі. Також проїзд буде відкритий для швидкої допомоги та пожежних автомобілів.

На даний час вартість ремонту даного мосту сягає близько 30 мільйонів. Планується, що капітальний ремонт проводитиметься із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 Біля мосту відремонтують також зовнішнє освітлення, пішохідну ділянку та облаштують нові колесовідбійники.
 У відповідності до технологій, бетон має застигати приблизно місяць і до Дня міста одна частина мосту буде повністю відремонтована. На святкові дні рух транспорту по мосту відкриють повністю і з вересня почнуть ремонтувати другу частину мосту. Усі роботи мають завершити до 1 жовтня.

На час здійснення усіх ремонтних робіт рух на вказаній ділянці буде ускладнений, тому в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР водіям радять уважно планувати свої маршрути та перепрошують за тимчасові незручності.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР