02.12.2021 03:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП «Східний масив» продовжують облаштовувати пандуси

Новий пандус облаштували працівники ПП «Східний масив» у будинку на бульварі Данила Галицького, 6. Як розповідає директор ПП «Східний масив», роботи виконані на прохання мешканців багатоповерхівки, а саме – пана Михайла  Івашківа, матір якого впродовж останнього часу змушена пересуватися на інвалідному візку.

  • Наша мама декілька років тому перенесла складну операцію на серці, – розповідає пан Івашків. – У процесі операції їй поміняли три клапани, втім це не вберегло її від інсульту. Якийсь час мама могла ще пересуватися на ногах, але доля розпорядилася так, що довелося дістати для неї інвалідний візок. Після цього виникла проблема виїзду із багатоповерхівки. Я звернувся до директора підприємства «Східний масив» Михайла Дереворіза і роботи із облаштування пандуса були виконані в рекордно короткі терміни. Працівники порадили нам, як було б краще, зробили все швидко і якісно, тому я дуже задоволений і вдячний.

Як розповідає пан Михайло Івашків, він щиро радіє і лише найкращі слова вдячності озвучує на адресу як працівників ПП «Східний масив», так і його директора, Михайла Дереворіза. Може для когось такий пандус здається дрібничкою, але для пані Зеновії, яка була обмежена стінами квартири, завдяки конструкції відкрився світ.

Приміром, у 2015 році працівники підприємства облаштували пандус у другому під’їзді будинку за адресою просп. С. Бандери, 94.   Пандус було облаштовано для подружжя, що мешкає на восьмому поверсі будинку. І чоловік, і дружина пересуваються за допомогою інвалідних візків.

Також працівниками ПП “Східний масив” завершено роботи по облаштуванню пандуса при вході до під’їзду у будинку за адресою проспект Степана Бандери, 47. 

На прохання мешканців другого під’їзду будинку за адресою вул. Протасевича, 6 та на проспекті Степана Бандери, 92 працівниками підприємства ПП “Східний масив” було облаштовано пандус.

Тернопіль житлово-комунальний