19.09.2021 23:15
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП “Східний масив” облаштували дашки над входами у будинок на вулиці Старий Ринок, 5

staruy_rynok_5 (1)Працівники ПП “Східний масив” облаштували дашки над входами у будинок на вулиці Старий Ринок, 5, де нещодавно був здійснений капремонт двору.  Елегантна кована конструкція водночас є і декоруючим, і функціональним елементом входу у під’їзд. Такий дизайн вдало вписується  в архітектурний стиль центральної частини міста, при цьому виріб  забезпечує захист від дощу і сонця, снігу та бурульок з даху.

Працівники ПП “Східний масив” відремонтували також сходи при вході у під’їзди у будинку на вулиці Старий Ринок, 5. Також силами працівників підприємства буде капітально відремонтовано входи у підвали у вказаному будинку.

До слова, у дворах за адресою вулиця Старий Ринок, 1, 3, 5 на завершальному етапі капремонт асфальтобетонного покриття двору. Тут облаштовують пішохідні доріжки та відмостку до будинку

До слова, нещодавно працівники ПП “Східний масив” дашки із аналогічним дизайном встановили над входами у під’їзди на вулиці над входами у під’їзди по вул. Руська, 11, 13.  Минулого року був здійснений капремонт дворів на вулиці Руській 11, 13 та 15. 

Працівники ПП “Східний масив” облаштували дашки над входами у будинок на Руській, 19

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР