16.08.2022 00:46
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП “Люкс” здійснили прибирання спортивного майданчика та прилеглих територій

У рамках двомісячника благоустрою працівники ПП “Люкс” здійснили прибирання поблизу спортивного майданчика на вулиці Генерала Тарнавського, 3 та прилеглих територій.

Місце для спортивного дозвілля активно експлуатується жителями прилеглих будинків. На жаль, не усі розуміють, що спортивний майданчик – не місце для розпивання алкогольних, слабоалкогольних та інших напоїв та поїдання шкідливої їжі. Відтак, майданичик вже перетворився на звалище етикеток від снеків та порожніх пластикових та скляних пляшок, жестяних банок. В основному час там проводять підлітки, але дуже часто розпивають алкогольні напої дорослі чоловіки, які демонструють зневажливе ставлення до оточення та забруднюють територію. Наразі прибирання майданчика та прилеглої території здійснили працівники ПП “Люкс”, яке обслуговує прибудинкову територію будинку на вулиці Тарнавського, 3. Сподіваємося, що порядок затримається там хоча б до урочистого відкриття майданчика, яке відбудеться після завершення усіх робіт.

Також маємо надію, що даний майданичик буде внесений у перелік місць для посиленого патрулювання правоохоронцями та представниками муніципальної інспекції.

Тернопіль житлово-комунальний