06.06.2023 23:40
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ПП “Вікторія -М” проводять скління підвальних вікон

У рамках підготовки до зимового періоду працівники ПП “Вікторія -М” проводять скління підвальних вікон та приямків. Виконують такі роботи для збереження тепла у будинку на вулиці Леся Курбаса, 2.

Як розповідають у деяких підприємствах, відомо чимало випадків, коли щойно встановлене з метою збереження тепла скло розбивають. На жаль, такі дії не мають нічого спільного із турботою про бездомних тварин. Адже, поселившись у підвалі, коти стають епіцентром поширення котячих бліх, від яких особливо потерпають мешканці перших поверхів. Годування тварин у підвалах спричиняє антисанітарні умови. Крім того, зазначимо, що їжа, яку дають котам тернополяни, не завжди є придатною для вживання. Часто котів годують відходами від смаженої риби, яка містить дрібні гострі кістки, що стає причиною смерті котів у тому ж підвальному приміщенні, що  також несе санітарну загрозу жителям.

Знімаючи решітки та шиби “любителі тварин” забувають, що таким чином порушується теплоізоляція будинку, від чого  також страждають люди.

Тернопіль житлово-комунальний