17.08.2022 17:29
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Працівники ДП “Люкс Житло” ПП “Люкс” печуть печиво для наших захисників

Усі підприємства, які надають комунальні послуги працюють у звичайному режимі. Та, окрім того, що виконують свої безпосередні зобов’язання, усі, хто має таку можливість, у позаробочий час активно долучаються до волонтерського руху. Зокрема, працівники ДП “Люкс Житло” ПП “Люкс” спільно із працівниками ПП “Благоустрій” продовжують випікати печиво для наших ЗСУ. Згодом волонтери розподіляють продукти туди, де у них зараз є найбільша потреба. Цього разу господині вкотре передали печиво головному інженеру ПП “Тернопіль Комсервіс” Володимиру Байгеру, який особисто везе волонтерську допомогу у гарячі точки.

Що стосується вибору рецептів для випічки, то кожна господинька має якісь смачненькі і улюблені рецепти, тому було не важко обрати такі, які будуть і смачними, і можуть зберігатися відносно тривалий час.

  • В основному ми випікаємо пісочне печиво, рогалики, щоб воно могло довше зберігатися, адже доставка триває не один день. Із закупівлею продуктів теж не виникає проблем оскільки директор ДП “Люкс Житло” ПП “Люкс” Гевко Степан Васильович сприяє, і наші працівники долучаються, навіть наші мешканці допомагають (приносять варення,повидло,консервовані вишні, продукти).

Тернопіль житлово-комунальний

ПП “Тернопіль Комсервіс” доставило допомогу нашим захисникам. Відео

Чергову партію допомоги до Києва збирає ПП “Тернопіль Комсервіс”