20.10.2021 16:23
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

ПП «Тернопіль Комсервіс» закупило для своїх двірників резервуари для дезінфекції

У ПП «Тернопіль Комсервіс» закупили для всіх своїх двірників трилітрові резервуари для проведення дезінфекції у багатоквартирних будинках. Про це розповів головний інженер підприємства Володимир Байгер.

  • Для кожної прибиральниці ми придбали компактні трилітрові резервуари, вони могли щоранку проводити дезінфекцію у під’їздах будинків, де працює. Спочатку ми створили спеціальну бригаду працівників які обходили всі наші будинки, щоб не відволікати двірників від їхніх безпосередніх обов’язків. Але це надзвичайно важко фізично. Тому було прийняте рішення про те, що і спецбригада, і двірники працюватимуть паралельно. Жителі будинків, які обслуговує «Тернопіль Комсервіс» можуть бути впевнені, що у їхніх будинках дезінфекція проводиться щоранку. Разом з тим наголошую – наші працівники, як і працівник інших підприємств, не отримують за цю роботу жодної оплати, тобто проводять дезінфекцію на волонтерських засадах! Тому звертаюся до тернополян з проханням долучатися до проведення цих робіт, використовуючи свої резервувари та дезрозчини. Особливо до тих, хто має сумніви у виконанні робіт: не довіряєте комунальникам – проводьте дезінфекцію повторно!  Дезинфікуючи свій будинок, ви не виконуєте функції комунальників, а навпаки – виконуєте свій громадянський обов’язок! – наголошує Володимир Байгер.

Ми неодноразово писали про те, що жодних коштів за виконання робіт із дезінфекції багатоквартирних будинків, двірники та працівники з комплексного прибирання не отримують, тобто працюють на волонтерських засадах. Дана послуга не передбачена квартплатою. Рішенням виконавчого комітету підприємствам виділені кошти на розчини для дезінфекції, а всі засоби захисту (спецодяг, рукавиці, маски, резервуари для розчинів)  придбані за кошти підприємств. Тому просимо тернополян хоча б за цих умов переглянути свою заборгованість за послугу з утримання будинку та прибудинкової території та розрахуватися з боргами. Зробити це можна через інтернет.

Тернопіль житлово-комунальний