22.05.2022 01:12
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Павло Савечко отримає сертифікат від Асоціації інженерів енергетиків

savechkoУ вересні цього року завідувач сектору з питань енергозбереження Тернопільської міської ради Павло Савечко взяв участь у проекті Асоціації інженерів енергетиків України (АЕЕ Україна) “Сертифікований енергоменеджер”.

Вчора від Асоціації інженерів енергетиків (АЕЕ) та Громадської спілка «Асоціація інженерів енергетиків України» (АЕЕ Україна) на адресу тернопільського фахівця надійшло повідомлення про те, що бали, набрані Павлом Савечком на екзамені «Сертифікований енергоменеджер СЕМ», що відбувся 09/09/2016, були вище мінімально необхідних на даний час. Павло Михайлович набрав 728 балів з 1040 можливих. Екзаменаційні бали та інформація були направлені до Української Ради з сертифікації енергоменеджерів АЕЕ Україна та штаб-квартири АЕЕ для розгляду та затвердження. “Цим повідомляємо, що Ви відповідаєте вимогам програми «Сертифікований енергоменеджер» по досвіду та освіті, та найближчим часом АЕЕ Україна видасть Вам відповідний сертифікат від Асоціації інженерів енергетиків. Про місце та час видачі буде повідомлено додатково. Ми цінуємо Ваш інтерес до програми «Сертифікований енергоменеджер» та Ваш час та зусилля на складання екзамену”, – було зазначено у листі від Олександра Овдієнко, Голови Правління АЕЕ Україна .

Щиро вітаємо нашого колегу із тим, що його зусилля та постійне самовдосконалення у плані дослідження та вивчення енергоефективних технологій є високо оціненим під час екзамену. Бажаємо нових звершень та професійної реалізації!

Павло Савечко відвідав тренінг “Сертифікований енергоменеджер”

Павло Савечко взяв участь у конференції “Енергетичний сервіс та енергетичне планування” у Одесі

Павло Савечко взяв участь у засіданні круглого стола на тему енергоефективності

Тернополяни побачили, як чехи живуть у своїх панелаках

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР