28.03.2023 05:14
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Об’єкти велоінфраструктури облаштовують на вулиці Текстильній

velo-8Капітальний ремонт- влаштування велоінфраструктури здійснюють на вул. Текстильній (в районі пішохідного переходу поблизу Тернопільського обласного центру зайнятості)  та в районі пішохідного переходу поблизу фабрики «Нова» в м.Тернополі. Тут здійснюють роботи із пониження бордюрів та мощення доріжок фігурними елементами мощення.

Нагадаємо, що на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 21 вересня, було прийнято рішення про затвердження титульного списку об’єктів велоінфраструктури на 2016 рік. У Тернополі затвердили .  Згідно програми розвитку та стратегії велосипедної  інфраструктури міста, у місті вже найближчим часом повинні з’явитись велосипедні контрсмуги на дорогах з одностороннім рухом, веломаршрут Бам-Дружба-Східний та місця для паркування велосипедів.

Як зазначив заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Андрій Дроздовський, згідно з рішенням, найближчим часом у місті будуть здійснюватися роботи на таких об’єктах:

– на бульварі Шевченка (поблизу Українського дому «Перемога»)

–  на вул. Білецькій (в районі переходу від ДПІ до парку ім. Т.Шевченка),

-вул. Грушевського (в районі переходу від ОДА до парку);

– вул Руській (поблизу переходу біля зупинки «Готель Галичина» та поблизу Надставної церкви);

– на просп. С.Бандери (поблизу переходу від бульвару Д.Галицького до парку Національного Відродження);

– на вул. Текстильній (поблизу фабрики меблів «Нова» та Тернопільського обласного центру зайнятості), а також будуть встановлюватися велопарковки у місті.

Пріоритетність робіт та об’єкти, які необхідно облаштувати вже в цьому році, обговорювалися під час наради, яка відбулася 26 серпня  у Ресурсному центрі підтримки ОСББ з питань чистої енергії у місті Тернополі.

Відбулася нарада щодо розвитку велоінфраструктури у Тернополі впродовж найближчих років

Відбулося засідання експертної ради щодо розвитку велоінфраструктури

Відбулася зустріч робочої групи “Першочергові заходи по велоінфраструктурі на 2016 рік”

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР