12.08.2022 02:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Обслуговуючі підприємства та ОСББ щоденно проводять дезінфекцію

Депутати міської ради, на позачерговій 48-й сесії, затвердили рішення Тернопільського штабу з метою недопущення поширення коронавірусу у місті Тернополі. Одним з пунктів цього рішення зобов’язано облуговуючі підприємства та ОСББ щоденно проводити обробку місць загального користування в під’їздах (дверні ручки, поштові скриньки, перила, ліфти, кнопки виклику) спеціальним дезінфікуючим розчином.

Очільник міста Сергій Надал перевірив, як проводиться дезінфекція в під’їздах будинку за адресою проспект Бандери, 96.

«Рішенням виконкому виділено додаткові кошти на закупівлю спеціальних засобів для проведення дезінфекції у місцях загального користування житлових будинків. Від сьогодні такі роботи повинні проводитися щоденно, – розповідає Сергій Надал. – Тож цю ситуацію будемо контролювати та регулярно моніторити»

Мешканці можуть особисто слідкувати за проведенням дезінфекції. Інформувати про адреси, де не проводилась обробка дезрозчином, жителі можуть за телефоном: 1580 та на сторінку Житлово-комунального господарства.

Для довідки: Біохлор –  розчин, який використовують для обробки поверхонь та знищення вірусів. Працівникам, які працюють з розчином, видаються маски, костюми та окуляри. Звертаємося до мешканців будинків повинні з розумінням поставитися до проведення таких робіт, адже вони проводяться з метою захисту здоров’я населення.