30.09.2020 11:06
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Новорічна фотозона у центрі Тернополя викликала захоплення у тернополян

Ще не завершилися роботи із облаштування фотозони  у центрі Тернополя на бульварі Тараса Шевченка поблизу пам’ятника Соломії Крушельницької, як світлинами та відео, зробленими на цій локації вже рясніють всі соцмережі.  Новорічна фотозона у вигляді облаштованих ЛЕД-підсвіткою чисел заввишки три метри, з яких складається прийдешній рік, викликала справжнє захоплення у тернополян. Як розповів заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, роботи виконуються на замовлення управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР. Виготовлена новинка місцевим підрядником, а монтаж чисел здійснили працівники КП “Тернопільміськсвітло”.

  • В попередні роки ми не практикували у Тернополі таку річ, як фотозона. Але вирішили, що облаштування такої локації дасть можливість тернополянам отримати пам’ятні фото та приємні спогади із прив’язкою до прийдешнього року та до нашого міста.  Плануємо, що кожного року мінятимемо цифри, щоб вони відповідали прийдешньому року.

Діятиме фотозона впродовж Новорічно-Різдвяних свят. Як повідомив Владислав Стемковський, зараз тривають обговорення із досвідченими фотографами щодо вдосконалення зовнішнього освітлення, щоб світлини людей, які фотографуються на фоні світлодіодних чисел, були білш якісними. Тобто, хоч числа станом на цю хвилину вже встановлені, роботи з налаштування освітлення триватимуть ще найближчими днями. До слова, такі оригінальні подарунки для тернополян вже стали традиційними, адже і в попередні роки святкова ілюмінація міста оновлювалася напередодні свят.

Приміром, тернополяни отримали оригінальний подарунок напередодні  Нового 2018 року: п’ять світлодіодних арок були встановлені на вулиці Сагайдачного у переддень свята. 

Того ж року напередодні Різдва Христового за григоріанським календарем, який відзначають 25 грудня,  головна ялинка міста вперше засяяла 3D-ілюмінацією.   Поблизу ялинки встановили чотирнадцять новорічних фігур. 

Напередодні приходу 2017 року нові елементи святкового освітлення облаштували поблизу українського дому «Перемога» – тут прикрасили арку, що з’єднує «Перемогу» з бульваром Тараса Шевченка. 

А в очікуванні 2016 року  комунальники вперше у Тернополі прикрасили ілюмінацією фонтани: спочатку –“Сльози Гронського”, а потім п’ять каркасів для облаштування ілюмінації встановили у фонтанах на бульварі Тараса Шевченка. Святковий настрій даруватиме тернополянам і облаштована 2015 року нова ілюмінація на вулицях Валовій та Сагайдачного. Ці елементи настільки припали до душі містянам, що було прийняте рішення залишити їх впродовж всього року, а не лише на період новорічно-різдвяних свят.  На цих вулицях комунальники використали так званий “метеоритний дощ”, між “краплинами” якого розмістили світлодіодні кулі (на Валовій – білого кольору, а на вулиці Сагайдачного – червоного. Ще у 2015 році головну ялинку Тернополя прикрасила нова верхівка у вигляді зірки, яка мерехтить різними кольорами.

Тернопіль житлово-комунальний