02.03.2021 03:32
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Новий контейнерний майданчик облаштували працівники ПП “Загребелля”

Новий контейнерний майданчик облаштували працівники ПП “Загребелля”. розташований він поблизу будинку на вулиці Пилипа Орлика, 3. Бетонну основу для конструкції працівники підприємства облаштували восени, а зараз приступили безпосередньо до влаштування конструкції.

– Контейнерні майданчики по ПП “Загребелля” встановленні на 95%. Залишилося влаштувати їх на вул. Лучаківського, 5 та Лучаківського, 4. Проведена дуже велика робота, адже потрібно чимало коштів і робочі руки, – розповідає директор ПП “Загребелля” Марія Лемега.

За словами директор підприємства,  перші контейнерні майданчики зявилися на “Дружбі” ще у 2008 році.

–  Перші цегляні контейнерні майданчики, ми почали будувати по вулиці Винниченка. Вони вже прослужили десять років і зараз перебувають в хорошому стані. З того часу ми щороку здійснювали роботи із облаштування майданчиків, тому сьогодні нам простіше. Всі майданчики для ТПВ, які будувалися впродовж цих років, доволі просторі, тому не вимагають переобладнання для розміщення додаткових контейнерів.  – каже директор ПП “Загребелля”.

Впродовж останніх років у багатьох будинках сміттєпроводи працівники підприємства заварювали на прохання мешканців, в окремих випадках  деякі жителі були категорично проти цього. Втім, станом на сьогоднішній день, у ПП “Загребелля” заварені вже всі сміттєпроводи, розповідає Марія Лемега.

Марія Лемега: «Вдома черпаю енергію, а на роботі її витрачаю»

Марія Лемега та Михайло Дереворіз отримали відзнаки Президента України

Тернопіль житлово-комунальний