30.09.2020 02:51
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На Київській, 8 та 10 працівники ПП “Благоустрій” облаштували каркас контейнерного майданчика

Для жителів будинків на Київській, 8 та 10 працівники ПП “Благоустрій”  облаштували каркас контейнерного майданчика. Як ми вже повідомляли, до роботи тут почалися минулого тижня. Тут встановлять два контейнерні майданчики – один навпроти іншого. Нещодавно було здійснене бетонування цих майданчиків. Згодом каркас обшиють металопрофілем.

Про те, як ПП “Благоустрій” проводить роботи із переходу на роздільне сортування відходів, директор підприємства розповідала раніше. 

Нагадаємо, перейти до роздільного сортування відходів у Тернополі заплановано до 1 червня 2019 року. Виконавцям послуг з управління, утримання, обслуговування багатоквартирних будинків, ОСББ, ОСН, СК та нежитлових приміщень необхідно переобладнати існуючі контейнерні майданчики для забезпечення роздільного сортування побутових відходів, а у багатоквартирних будинках, де наявні діючі сміттєпроводи- влаштувати на прибудинковій території контейнерні майданчики для забезпечення роздільного сортування побутових відходів.

В свою чергу, надавачі послуг із вивезення побутових відходів, відповідно до нових правил, повинні укомплектувати існуючі майданчики контейнерами для роздільного сортування побутових відходів (змішані відходи, полімери, скло).

Тернопіль житлово-комунальний