22.10.2021 10:03
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На дамбі ведуться роботи із бетонування монолітних перехідних плит

dambaУ рамках ремонту на вул. Руська (вздовж дамби Тернопільського ставу) працівники підрядної організації  приступили до бетонування монолітних перехідних плит. Тут, нагадаємо, триває капітальний ремонт гідротехнічних споруд – шлюзного моста та водонапуску у парк «Топільче». Після завершення цих робіт на проїжджій частині буде облаштовуватися асфальтобетонне покриття на посиленій основі. Проект реконструкції передбачає реконструкцію асфальтобетонного покриття, реконструкцію чотирнадцяти одиниць існуючих колодязів інженерних мереж, реконструкцію водопроводу та мереж зовнішнього освітлення. На даний час вартість даного об’єкту сягає близько 30 мільйонів. Планується, що капітальний ремонт проводитиметься із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомив начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури Андрій Дроздовський, із сьогоднішнього дня довелося частково обмежити рух транспорту на ділянці дороги, де триває робота. Обмеження проїзду по дамбі не стосуються громадського транспорту, який курсує у звичному режимі. Також проїзд відкритий для карет швидкої допомоги та пожежних автомобілів.

У зв’язку із здійснення вказаних робіт працівники поліції здійснюють  регулювання швидкості руху приватних автомобілів, але не обмежують його. У зв’язку з великим напливом транспорту у ранкові години, працівникам поліції довелося пропонувати водіям здійснювати об’їзд. Станом на цей час рух транспорту відбувається безперешкодно, лише з вимогою обмеження швидкості. Патрулюватимуть поліцейські тут під час виконання працівниками робіт від 8 години ранку до 10 години вечора. Планується, що цей етап робіт триватиме до 4 серпня.

Втім, на час здійснення усіх ремонтних робіт рух на вказаній ділянці буде ускладнений, тому в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР водіям радять уважно планувати свої маршрути та перепрошують за тимчасові незручності.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР