28.09.2022 22:52
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

На вул. Новий Світ, 45 комплексно утеплили будинок в рамках міської програми термомодернізації

Завершуються роботи з термомодернізації житлового будинку на умовах співфінансування 70/30 на вул. Новий Світ, 45.

«Утеплення цього будинку відбулося в рамках міської програми енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду міста, яка передбачає утеплення фасадів, заміну вікон в місцях загального користування, встановлення індивідуальних теплових пунктів, датчиків руху та освітлення, – зазначає Сергій Надал. – Загальна вартість робіт у будинку на вул. Новий світ, 45 склала 1 млн. грн, проте мешканці оплатили лише 30% від цієї суми, інші 700 тис. грн були профінансовані з місцевого бюджету. Як результат, загальний вигляд будинку набув оновленого та сучасного вигляду, а мешканці відтепер зможуть суттєво економити на сплаті за житлово-комунальні послуги в опалювальний період».

Зі слів самих людей, які проживають за цією адресою, вони задоволені, що взяли участь у міській програмі термомодернізації, адже їхній будинок уже давно потребував оновлення фасаду та комплексного утеплення.

Cпіввласникам багатоквартирного житлового будинку (в особі ОСББ, ОСН-БК, ЖБК, управителя або балансоутримувачі, тощо), які хочуть взяти участь у програмі, необхідно подати в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології клопотання щодо виділення коштів міського бюджету на проведення термомодернізації власного будинку на умовах співфінансування. До клопотання долучаються протокол загальних зборів мешканців, звіт з енергоаудиту (за наявності), відповідна проектно-кошторисна документації, висновки державної будівельної експертизи та фінансові гарантії своєї частки співфінансування.

Нагадаємо, цього року термомодернізація будинку на умовах співфінансування 70/30 відбулася також за адресою: вул. Танцорова, 9.