11.08.2022 21:42
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Над підвищеним пішохідним переходом на проспекті Злуки встановили додаткове освітлення

Працівники КП “Тернопільміськсвітло” над підвищеним пішохідним переходом на проспекті Злуки встановили додаткове освітлення, завдяки чому у темну частину доби перехід даною ділянкою вулиці стане безпечнішим. За декілька днів до цього на дану конструкцію нанесли розмітку. Тепер водії перед переходом акцентуватимуть свою увагу ще й на яскравий червоний колір, який нагадуватиме їм про необхідність зменшити швидкість свого транспортного засобу.

  • Сподіваємося, що даний підвищений пішохідний  перехід забезпечить безпеку руху для пішоходів при перетинанні цієї ділянки проспекту Злуки, адже часто водії не зменшують швидкість, аж поки не побачать фізичної перешкоди. Такі конструкції змушують водіїв транспортних засобів знижувати швидкість перед переходами за аналогією пристроїв примусового зниження швидкості, що зменшує ймовірність наїзду на пішоходів,– каже заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. – Ми подивимося, яким він є в експлуатації, і, цілком можливо, з часом такі переходи будуть облаштовані і на інших вулицях Тернополя.

До слова, у Тернополі це уже другий підвищений пішохідний перехід. Перший був влаштований у 2017 році на вул. Білецькій (поблизу пляжу «Циганка»).

Тернопіль житлово-комунальний