14.12.2019 12:56
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Комунальники прикрасили місто червоно-чорними стягами

З нагоди  пам’ятного дня для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на вулицях Тернополя замайоріли червоно-чорні стяги.

Підготовчі роботи з облаштування кронштейнів для прапорів розпочалися сьогодні, тож впродовж дня комунальники встановлюють стяги у передбачених місцях, зокрема на центральних вулицях, а саме на вулицях Руській, Грушевського, Листопадовій та Сагайдачного, Коперника. Обслуговуючі підприємства розмістили жовто-блакитні та червоно – чорні прапори на своїх установах.

Вперше у Тернополі революційні прапори у такому вигляді були розміщені минулого року з нагоди відзначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, що відтепер у Тернополі під час усіх урочистих та святкових заходів на державних будівлях та комунальних установах одночасно із синьо-жовтим прапором обов’язково підніматимуть прапор національної революції – червоно-чорний. Таке рішення було прийняте з ініціативи міського голови Сергія Надала на сесії Тернопільської міської ради 2 лютого 2018 року як відповідь на  ухвалений польським Сеймом закон про заборону пропаганди «бандерівської ідеології».

Тернопіль житлово-комунальний