23.09.2023 05:10
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Компанія «Газпостач» продовжує працювати дистанційно

Через введення карантинних обмежень у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», компанія “Газпостач”, яка забезпечує природним газом підприємства та оселі Тернополя та Тернопільського району, продовжує працювати дистанційно. Для вашої зручності у нас працює сайт gazpostach.te.ua, особистий кабінет, де можна здійснити оплату в режимі онлайн і кол-центр.

Також нагадуємо, що 31 березня 2020 року закінчилася акція «Газовий депозит», за умовами якої  побутові споживачі м. Тернополя та Тернопільського району могли придбати природний газ на весь зимовий період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.
Для осіб, які скористалися даною акцією, нагадуємо, що у разі наявності залишку невикористаного, але оплаченого, обсягу  природного газу, станом на 31 березня 2020 року, Постачальник на письмову вимогу Споживача, повертає залишок коштів на рахунок  останнього.

Споживачі, які мають на особових рахунках переплати за спожитий природний газ в межах акції «Газовий депозит», можуть звернутися до  ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз»  та подати:

– Заяву;

– довідку про відкриття поточного рахунку в форматі IBAN, на який ви бажаєте щоб було здійснено перерахування (довідку можна замовити у Вашому обслуговуючому банку). Звертаємо увагу, що банківський рахунок має належати безпосередньо заявникові.

Письмові заяви про повернення залишку коштів приймаються до 31 травня 2020 року.

Після отримання Вашої заяви представник ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» зв’яжеться з Вами для перевірки стану особового рахунку та визначення суми коштів, що будуть підлягати поверненню, а також надасть всю супутню інформацію. Просимо Вас уважно зазначати у бланку заяви контактні дані.
Оригінали документів у паперовій формі Ви можете направляти на поштову адресу нашого підприємства:  46008, м. Тернопіль, вул. Шептицького, 20.

Для осіб, які бажають залишити суму коштів за невикористаний газ на особовому рахунку для його зарахування в рахунок платежів за газ в поточний та майбутні періоди, не має необхідності звертатися із будь-якою заявою. У випадку не надходження від Вас заяви до 31 травня 2020 року  – перерахунок буде виконано автоматично, а залишок коштів, за його наявності,  відображено на Вашому особовому рахунку.

Для споживачів, які в період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року, не здійснювали оплату за спожитий газ поза межами акції «Газовий депозит», за цінами, встановленими відповідно до постанови КМУ867 від 19.10.2018 року, до умов укладеної Додаткової угоди до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, вартість такого газу буде погашена за рахунок оплаченого Вами обсягу газового депозиту.

Раді вас обслуговувати. Бажаємо здоров’я!

Компанія «Газпостач»