07.08.2020 18:01
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Колектив ПП “Тернопіль Комсервіс” привітав свого колегу Євгена Топольницького з ювілеєм

Вчора, 22 березня, керівник ремонтної бригади ПП “Тернопіль Комсервіс” Євген Топольницький відзначив свій шістдесятий день народження. З ювілеєм колегу привітав весь колектив підприємства. Такий несподіваний сюрприз надзвичайно розчулив Євгена Юліановича. Як розповів головнйи інженер підприємства Володимир Байгер, з Євгеном Юліановичем працює пліч-о-пліч з перших днів роботи підприємства. Точніше, співпрацювати почали ще до створення будинкових комітетів, адже ще тоді пан Євген працював безкоштовно, замінював комунікації та виконував інші необхідні на той час роботи. Як зауважив директор ПП “Тернопіль Комсервіс” Юрій Вересюк, Євген Топольницький оформлений наказом №3  – після диреткора та головного інженера підприємства.

Як розказують колеги ювіляра, той завжди готовий до роботи – і вдень, і вночі, і в будні, і в вихідні. Він жодного разу не відмовив, коли з’являлася якась позапланова робота, ніколи не нарікав, коли доводилося працювати у вихідні чи свята. При цьому, розповідають Юрій Вересюк і Володимир Байгер, Євген Топольницький – дуже цінний спеціаліст, адже береться за будь-які види робіт – сантехнічні, столярні, будівельні, покрівельні тощо. Завжди знаходить спільну мову з мешканцями, хоча ті не раз піднімали його телефонними дзвінками серед ночі. Практичні вміння та комунікабельність роблять його дійсно незамінною людиною на підприємстві. Це той, про кого можна сказати “Майстер на всі руки”.

– Люблю свою роботу, люблю свій колектив, – каже Євген Юліанович. – Є з ким працювати,  з ким радитися. Я родом із Чортківського району, тридцять років відпрацював на ВАТ “Текстерно” і от вже десять років тут, на підприємстві. Маю двох синів, двох невісток, четверо внуків – отже маю для кого жити. Планую продовжувати працювати у ПП “Тернопіль Комсервіс”, адже знаю всіх мекшанців, весь мікрорайон, і вони мене знають.  Від своєї роботи отримую велике задоволення, – розповів схвильований ювіляр.

Тернопіль житлово-комунальний