22.01.2022 07:49
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Керівництво міста та області спільно оглянули роботи з будівництва сучасної Гаївської розв’язки

У Тернополі продовжуються роботи з будівництва сучасної дворівневої транспортної розв’язки поруч з Гаївським шляхопроводом. Роботи тут тривають безперервно, незважаючи на погодні умови, адже цей об’єкт є надзвичайно важливим як для нашого міста, так і для області, в цілому. 12 березня стан виконання робіт на об’єкті оглянули міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з очільником області Володимиром Трушом.

«Нова Гаївська розв’язка суттєво покращить рух транспорту на виїзді з Тернополя. У цьому році, а саме до Дня міста, за підтримки держави ми плануємо повністю завершити роботи з будівництва транспортної розв’язки в двох рівнях, – розповів Сергій Надал. – Паралельно у 2021 році розпочнеться ремонт вулиці Гайової, і, таким чином, транспорт зможе легко виїхати з центру міста чи з автовокзалу через вул. Гайову безпосередньо на об’їзну дорогу. Це допоможе «розвантажити» магістральні вулиці міста і зменшить затори в центральній частині Тернополя».

Сергій Надал додає, що після чисельних звернень, після візиту Міністра розвитку громад і територій України, після підтримки голови Тернопільської обласної державної адміністрації, керівництво держави дослухалося і Тернопіль таки зміг отримати кошти з державного бюджету на будівництво пріоритетної Гаївської транспортної розв’язки.

Проте, зважаючи на масштаби робіт на даному об’єкті, є потреба у додатковому фінансуванні. Тож, як запевнив Володимир Труш, з державного бюджету ще заплановано виділили близько 80 млн грн, щоб своєчасного завершити всі заплановані роботи.

«Після завершення буде повністю відкрита проїзна частина траси М-12, яка в перспективі стане найдовшою в Україні міжнародною трасою М-30, що будуватиметься уже в цьому році в рамках Національного проєкту «Велике будівництво»», – зазначив керівник області.

Для вчасного завершення будівництва Гаївської розв’язки працівники підрядної організації «Тернопіль Мостобуд» працюють на об’єкті постійно. Так, станом на сьогодні тут уже завершено бетонування першої опори шляхопроводу та перейдено до наступної. Ведуться роботи і з бетонування підпірних стінок, які підходять до шляхопроводу. Найближчим часом буде забетонована ще одна опора, після чого працівники приступлять до бетонування балок через той шляхопровід, що з’єзнуватиме шлях від с. Великі Гаї до вул. Гайової.

Нагадаємо, у 2020 році силами Тернопільської громади було збудовано та відкрито один з наймасштабніших об’єктів — Гаївський міст, через який проходять два магістральні шляхи державного значення.