06.02.2023 15:55
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Звалище на горищі у будинку на вулиці Бенцаля, 3 облаштували жителі четвертого порверху

Нещодавно ми розповідали про те, що прцівники обслуговуючих підприємств здійснюють прибирання покрівель. Ми закликали тернополян надсилати інформацію про тих, хто засмічує покрівлі у їхніх багатоповерхівках, адже це – місце загального користування і належить усім сусідам. Не лише факт засмічування має значення, варто памятати, що мотлох на горищі чи на покрівлі може становити небезпеку для жителів багатоповерхівки. Приміром, відходи на горищі становлять пожежну небезпеку, а от на покрівлі – забивають стоки для відведення дощових вод та сприяють затопленню верхніх поверхів через затримку великих об’ємів води на покрівлі.

Небезпеку становить і перебування на покрівлі компаній людей, які розпивають алкогольні напої, бувало у Тернополі, що й готують шашлики. Часто після такого “відпочинку” на покрівлях залишається сміття та нестерпний запах сечі. Але ще більше дивують люди, які свідомо виносять відходи на покрівлю у випадках, коли просто не хочуть ускладнювати собі життя. З такими сусідами мають справу жителі будинку на вулиці Бенцаля, 3. Жителі четвертого поверху облаштували собі на горищі багатоповерхівки звалище – сюди виносять непотрібні меблі, одяг та інший мотлох. На горищі також чимало пляшок від алкольних напоїв, ймовірно, тут палять цигарки, що ще більше провокує небезпеку виникнення пожежі.

Якщо ви стали свідком наслідків такої поведінки – обов’язково присилайте фото нам на “Електронну приймальню” або  у приватні повідомлення у фейсбук-сторінку “Тернопіль житлово-комунальний” 

Тернополяни викидають сміття навіть на дахи власних багатоповерхівок

Недобросовісні тернополяни заблокували водостічну трубу у багатоповерхівці

Про відкритий вихід на покрівлю у багатоповерхівці повідомляйте в обслуговуюче підприємство

Доступ до дахів багатоповерхівок можуть мати лише комунальники

Тернопіль житлово-комунальний