20.04.2019 23:27
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

“Жовтий рівень”: синоптики прогнозують погіршення погодних умов

У зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов, рекомендуємо утриматиму тернополянам віл подорожей. Снігові опади, які можна було спостерігати впродовж минулої ночі та дня за прогнозами синоптиків перейдуть у крижаний дощ. Такі погодні умови небезпеанн тим, що заходи з прибирання та посипання залишаються малоефективними.

Дощові опади не лише змивають посипальні матеріали, але й провокують утворення ожеледиці. Вода розчинає також сіль, через що утворюються канавки у льоді,  але проблема не вирішується. Дощ при мінусовій температурі утворює на всіх повеохнях “скло”, тому радимо тернополянам бути обережними і вжити всіх можливих заходів безпеки.

Просимо водіїв транспортних засобів  не паркувати автомашини в недозволених місцях, на вулицях, де проходить прибирання технологічним транспортом та надати можливість своєчасного прибирання балансоутримувачами  прибудинкових територій. Просимо тернополян забрати транспортні засоби з центральних вулиць, а також скоригувати свої подальші маршрути. Щоб не ускладнювати процес  прибирання та зробити його максимально якісним, не паркувати автомобілі на узбіччях, тротуарах чи у інших заборонених місцях, адже це заважає процесу очищення вулично-дорожньої мережі від снігу. Також водіям рекомендується максимально уникати курсування автомобілем у цей час на вулицях, де проходить прибирання для забезпечення ефективної роботи технологічного транспорту та уникнення можливої ДТП. Вказана рекомендація не стосується спеціалізованого автотранспорту (карети швидкої допомоги, пожежних та поліцейських машин тощо.

Тернопіль житлово-комунальний

'