06.07.2022 03:52
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

ТОВ “Фірма Альтфатер Тернопіль”  відзначило свою двадцять п’яту річницю із дня появи компанії на ринку України

На фото – директор компанії Василь Орденас приймає вітання від колег з нагоди 20-річчя компаніїТОВ “Фірма Альтфатер Тернопіль”  відзначило свою двадцяту п’яту річницю із дня появи компанії на ринку України. Саме у 1995 році підприємство розпочало свою діяльність у Тернополі. Як згадує директор підприємства Василь Орденас, це був перший досвід, коли в Україну зайшов іноземний інвестор та продемонстрував європейський зразок поводження із відходами.

На жаль, через карантинні обмеження такий вагомий ювілей підприємству не вдалося відзначити, однак привітання дирекція отримує від колег з усієї України.

Важко переоцінити внесок саме ТОВ “Фірма Альтфатер Тернопіль”  у розвиток культури поводження із відходами в Україні. Європейський рівень у галузі поводження із відходами, рух у ногу із сучасним світом, дотримання екологічних норм та совісна праця – таке кредо директора компанії Василя Орденаса.

Нагадаємо, що компанія ТОВ Фірма «Альтфатер Тернопіль» працює на українському ринку у сфері поводження з відходами з 1995 року. Компанія сертифікована згідно з міжнародним стандартом якості  ISO 9001:2008.

Щиро вітаємо керівництво та колектив підприємства із ювілеєм! Бажаємо вам наснаги у роботі, взаємоповаги, довіри, задоволення від тієї справи, якій присвячуєте життя та сили. За весь цей період ви  докладали чимало зусиль для вдосконалення роботи, демонстрували ініціативність, наполегливість, обізнаність у справі, що допомагало розвитку та становленню вашого підприємства. Зичимо вам і надалі рухатися в ногу із часом, щоб набутий цінний досвід та високі результати з кожними роком тішили вас. Успіхів і процвітання вашому бізнесу!

Тернопіль житлово-комунальний