20.06.2019 00:35
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

До 9.00 години ранку оголошено “жовтий рівень” оповіщення

У зв’язку із прогнозами синоптиків про снігові опади до 13.00 години завтрашнього дня у місті оголошено “жовтий рівень” оповіщення до 9.00 години ранку 18 грудня.

З погіршенням погодних умов всі служби, які забезпечують життєдіяльність міста, почали роботу у посиленому режимі. Снігоприбиральна техніка працює  на вулицях Тернополя вночі, а вдень здебільшого здійснюються роботи із вивезення снігу.  Щоб не ускладнювати процес прибирання та зробити його максимально якісним, просимо тернополян не паркувати автомобілі на узбіччях, тротуарах чи у інших заборонених місцях, адже це заважає процесу очищення вулично-дорожньої мережі від снігу.

Технології, які використовуються для прибирання вулиць у Тернополі, залежать від ряду обставин, зокрема, ширини дороги. З вузьких доріг сніг зчищається з формуванням природнього снігового колесовідбою, широкі (чотири смуги) – посипають спеціальною концентрованою соляною сумішшю, яка розчиняє сніг. Тротуари, де можливо, прибираються механізовано, всі інші – вручну. Посипання вулиць піском також здійснюється у залежності від обставин вручну або механізовано.

Очищенням прибудинкових територій від снігу займаються 450 двірників, які працюють у підприємствах, що обслуговують житловий фонд, та техніка, яка належить обслуговуючим підприємствам.

Пропонуємо тернополянам повідомляти про проблеми із посипанням чи розчищанням шляху від снігу на довідку міської ради за номером телефону 15-80 або у нашу «Електронну приймальню». Звертаємося також до тернополян та гостей міста з проханням не залишати автомобілі на проїжджій частині доріг та на тротуарах, адже це суттєво ускладнює роботу комунальників.

Просимо тернополян з розумінням ставитися до прибирання в умовах постіних снігових опадів. Комунаьники роблять все можливе, щоб забезпечити  комфортне пересування містом.

Тернопіль житлово-комунальний

'