30.09.2020 21:08
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

До уваги суб’єктів господарювання, які розмістили рекламні засоби на електроопорах!

В управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради повідомляють, що в Тернополі діє заборона на розміщення реклами або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, а також на засобах та обладнанні (в тому числі на опорах) зовнішнього освітлення.

Заборона діє на підставі внесених змін до Статті 8 Закону України “Про рекламу” щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності.

Цей законопроєкт прийнятий з метою звільнення міського простору від значної кількості рекламоносіїв та збереження автентичності і просторової композиції об’єктів культурної спадщини та архітектурних ансамблів, а також задля підвищення безпеки дорожнього руху.

Відтак, прохання до тернополян та рекламних компаній, які самовільно розмістили рекламні засоби, демонтувати їх з електроопор та в подальшому не розміщувати рекламу на міських електроопорах, адже усі вони будуть демонтовані відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради.